Domyślny tytuł

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Warszawa

Dlaczego tak ważne jest pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i innych powierzchni z materiału w każdym domu?

Odkurzacz piorący Karcher to produkt który powstał ponad 30 lat temu. Jego pierwsza edycja nazywała się Hagerty i pomimo różnić w wyglądzie – odbudowa była bardzo „kwadratowa” wnętrzności czyli zaczynając od turbiny odkurzacza piorącego na pompie ssącej rozwiązania pomogły w stworzeniu odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 100 potem Karcher Puzzi 200.

Kolejne edycje odkurzacza piorącego oraz coraz większa dostępność poprzez liczniejsze wypożyczalnie odkurzaczy piorących Karcher sprawiły że coraz więcej klientów miało dostęp do tego urządzenia.

Początkowo wynajem odkurzaczy piorących Karcher Puzzi był dostępny tylko dla osób zajmujących się profesjonalnym praniem tapicerki, praniem dywanów oraz wykładzin. Jednak to się zmieniło, każdy może zająć się praniem tapicerki samochodowej bo pranie to nic trudnego.

Poniżej prezentujemy filmik, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał odkurzacza.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Warszawa to nasz kolejny punkt w którym każdy ma możliwość wynajmu odkurzacza do prania.

Poprzez wynajem każdy może samodzielnie przeprowadzić pranie tapicerki w swoim domu. Usługi stają się dostępne dla każdego kto szuka odkurzacza piorącego w Warszawie.

Każdy dywan, wykładzina może zostać samodzielnie wyprana. Pranie tapicerki samochodowej to również nic trudnego. Wystarczy trochę czasu, wynajem odkurzacza w naszym punkcie i zapoznać się z filmem tłumaczącego wszystkie tajniki obsługi urządzenia do prania wykładzin i materacy.

Wypożyczenie sprzętu Karcher jaki oferuje nasz punkt to nie tylko odkurzacze lecz również myjki ciśnieniowe, urządzenia do czyszczenia posadzek, parownice do czyszczenia fug i innych powierzchni.

Co zawiera się w cenie wynajmu?

Cena wynajmu obejmuje wynajem sprzętu a cennik wygląda następująco:

Wynajem odkurzacz na weekend to tylko 89 zł od piątku do poniedziałku.

 • Szkolenie z użytkowania odkurzacza i porady jak prać.
 • Cena nie obejmuje: środków do czyszczenia, w naszym wypadku są to płyny do prania.
 • Cena za 500ml to 25 zł. 500ml pozwala na przygotowanie 50l ekstraktu piorącego.

Wynajem odkurzacza na dobę – 24h w cenie 69 zł

 • Szkolenie z prania dywanów, wykładzin, materacy
 • Cena nie obejmuje środków piorących
 • Cena za 500ml to 25 zł.

Wynajem parownicy Karcher – 24h w cenie 100 zł

 • Szkolenie z użytkowania
 • Szczotka szeroka do skrobania płaskich powierzchni
 • Cena za szczoteczki do fug to 15 zł/sztukę

Do czego i kiedy komu może przydać się odkurzacz piorący do prania? Kto najczęściej wynajmuje odkurzacz piorący do prania?

 • Odkurzacze piorące najczęściej wynajmują osoby dbające o czystość w swoim domu. Pranie przed Świętami Bożego Narodzenia, pranie przed Wielkanocą.
 • Odkurzacze pomagają w dbaniu o materace dzieci, kanap, sof czy krzeseł tapicerowanych.
 • Matki z małymi dziećmi, które chcą zadbać o czystość w domu mimo wiecznie brudzących dzieci.

Jakie powierzchnie piorą nasi klienci?

 • Odkurzacz piorący + parownica to urządzenia które razem pozwolą wyprać nawet bardzo silnie zabrudzoną tapicerkę.

Gdzie odbywa się odbiór odkurzacza piorącego Karcher Puzzi?

 • W naszej wypożyczalni odkurzaczy piorących w Warszawie. Warszawa Ząbki.

Czy istnieje możliwość dowozu odkurzacza pod wskazane miejsce?

 • Nasza firma oferuje możliwość dowozu odkurzacza pod wskazany adres po zamówieniu wynajmu telefonicznym. Zadzwoń i zamów wynajem już dziś.

Jak skutecznie, szybko prać odkurzaczem trudne zabrudzenia z silnie zaniedbanych powierzchni?

Połączenie odkurzacza piorącego, chemii piorącej oraz parownicy to idealne połączenie w celu usunięcia silnie zabrudzonych powierzchni. Dlaczego?

 • Wszystkie powierzchnie, prane przy pomocy odkurzacza Karcher mogą działać lepiej, skuteczniej a to wszystko przez podniesienie temperatury czyszczonych powierzchni. Ale jak to zrobić?
 • Procedura prania silnych zabrudzeń odkurzaczem i parownicą Karcher.
 1. Nałożenie środka czyszczącego przy pomocy odkurzacza do prania Karcher Puzzi
 2. Podniesienie temperatury środka piorącego przy pomocy parownicy poprzez przeparownie powierzchni przez ścierkę z mikrofibry szybkimi ruchami
Podniesienie temperatury ekstraktu piorącego

DZIĘKI W/W zabiegowi temperatura zostanie zwiększona przez co środek zacznie dużo aktywniej działać na powierzchni pranej. Taki prosty zabieg pozwoli na wzmocnienie działania chemii, rozpuszczenie silnych zabrudzeń tłustych i dodatkowo zdezynfekuje czyszczoną powierzchnię.

 1. Pranie ekstrakcyjne
 2. Płukanie

Co daje podniesienie temperatury w czasie prania tapicerki? Duże bardzo profesjonalne odkurzacze piorące tzw. ekstraktory przystosowane do pracy z ciągłą parą pozwalają na znacznie szybszą i skuteczniejsze usuwanie silnych zabrudzeń. Ale są to maszyny bardzo drogie, problematyczne, silnie niewygodne w swojej pracy ze względu na duże rozmiary i dość trudną obsługę.

W profesjonalnym detailingu specjalistycznym w szczególności samochodowym bardzo często wykorzystywane są środki, które najwydajniej pracują w temperaturach powyżej 100 stopni Celsjusza.

Odkurzacze piorące Karcher Puzzi nie są przystosowane do pracy z temperaturą powyżej 60 stopni. Dlatego nie można do prania odkurzaczem piorącym wykorzystać pary bezpośrednio z odkurzacza Karcher. Może to doprowadzić do jego uszkodzenia. Jednak podanie na czyszczoną powierzchnię pary z parownicy załatwia sprawę skutecznie i bezpiecznie.